Luottamusmiehet

Pääluottamusmies Henkilöliikenne:
Sami Vuorenmaa, puh. 040 863 0103 s-posti: sami.vuorenmaa@vr.fi

Vara:
Tero Virta, puh. 040 866 6803, s-posti: tero.virta@vr.fi


Divisioonan pääluottamusmies (Kaukoliikenne)

Juha-Pekka Raappana, puh. 040 864 45027 s-posti: juha-pekka.raappana@vr.fi


Divisioonan varapääluottamusmies (Kaukoliikenne)

Ari Pekka Korhonen, puh. 040 862 0482, s-posti: aripekka.korhonen@vr.fi


Divisioonan pääluottamusmies (Logistiikka)

Esko Takala, puh. 040 863 4245 s-posti: esko.takala@vrtranspoint.fi 

Vara Jari Kiesi puh. 040 866 3982 s-posti: jari.kiesi@vrtranspoint.fi 


Työsuojeluvaltuutetut Muu Suomi:

Antti Nissinen, puh. 040 863 0005, s-posti: antti.nissinen@vr.fi
Vara Harri Autio, s-posti: harri.autio@vr.fi
Vara Nina Mustasilta, s-posti: nina.mustasilta@vr.fi


Pääluottamusmies Vr Transpoint
Jari Kiesi, puh. 040 539 2814, s-posti: jari.kiesi@vrtranspoint.fi 

Vara (uusi valitaan lähiaikoina, tuloksen selvittyä tämä päivitetään.):
Aki Kärkkäinen puh. 045 260 1861, s-posti: aki.karkkainen@vrtranspoint.fi


JÄMSÄ
Luottamusmies 
Henri Suonsaari puh. 040 078 5813, s-posti: henri.suonsaari@vrtranspoint.fi 

Vara:
Sami Remes, s-posti: sami.remes@vrtranspoint.fi

 
Työsuojeluvaltuutettu VR Transpoint
Läntinen alue Työsuojeluvaltuutettu 
Toni Salonaro puh. 040 866 3942, s-posti: toni.salonaro@vrtranspoint.fi

Copyright (c)2018, All Rights Reserved.