Etsi

Raideammattilaisten 
osasto 56 JHL ry


Pääluottamusmies Henkilöliikenne:
Sami Vuorenmaa, puh. 050 479 1158 s-posti: sami.vuorenmaa@vr.fi

Vara:
Tero Virta, puh. 050 479 1029, s-posti: tero.virta@vr.fi


Divisioonan pääluottamusmies (Kaukoliikenne)

Juha-Pekka Raappana, puh. 040 864 45027 s-posti: juha-pekka.raappana@vr.fi


Divisioonan varapääluottamusmies (Kaukoliikenne)

Ari Pekka Korhonen, puh. 050 479 1378, s-posti: aripekka.korhonen@vr.fi


Työsuojeluvaltuutetut, kaukoliikenne: 

 Antti Nissinen, puh. 050 479 1146, s-posti: antti.nissinen@vr.fi 

Vara 1, Harri Autio, s-posti: harri.autio@vr.fi 

Vara 2, Nina Mustasilta, s-posti: nina.mustasilta@vr.fi


Divisioonan pääluottamusmies (Logistiikka)

Mika Heikkilä, puh. 040 863 5260 s-posti: mika.k.heikkila@vrtranspoint.fi 

Vara Rami Naulo puh. 040 863 0303 s-posti: rami.naulo@vrtranspoint.fi 


Pääluottamusmies Läntinen alue (Logistiikka)
Rami Naulo puh. 040 863 0303 s-posti: rami.naulo@vrtranspoint.fi

Vara 1, Oksanen Jukka puh. 040 705 1802, s-posti: jukka.oksanen@vrtranspoint.fi

Vara 2, Aki Kärkkäinen puh. 045 260 1861, s-posti: aki.karkkainen@vrtranspoint.fi


Työpaikkaluottamusmies Jämsä, Jyväskylä, Äänekoski
Henri Suonsaari puh. 040 078 5813, s-posti: henri.suonsaari@vrtranspoint.fi 

Vara:
Miro Poikolainen, 
puh. 040 777 0461 s-posti: miro.poikolainen@vrtranspoint.fi

 
Työsuojeluvaltuutettu (Logistiikka)
Läntinen alue Työsuojeluvaltuutettu 
Toni Salonaro puh. 040 866 3942, s-posti: toni.salonaro@vrtranspoint.fi